Dlaczego warto podarować dzieciom figurki SuperZings?
Ciekawostki

Dlaczego warto podarować dzieciom figurki SuperZings?

SuperZings to figurki przedstawiające przedmioty codziennego użytku, ożywione zabawnym, komiksowym motywem rywalizacji Bohater kontra Złoczyńca. Ubrane są w kultowe peleryny superbohaterów i mają charakterystyczne maski na oczy. Do zebrania jest ponad 80 wielokolorowych postaci, z których każda ma pasującego “rywala”.

Wyjątkowa seria SuperZings

Po udanej drugiej serii, w której Magic Box powiększył asortyment o zestawy zabawek premium, marka nadal ewoluuje, tworząc trzecią serię, w której producent wprowadził innowacyjne dodatki do oferty. Najnowsza seria utrzymuje popularny format “bohater kontra złoczyńca” z poprzednich dwóch serii, gdzize wykorzystuje przedmioty codziennego użytku i jedzenie jako postacie do kolekcjonowania. Ubrane są w kultowe peleryny superbohaterów i maski na oczy, a w kolekcji znajdują się też bardzo rzadkie figurki.

W zestawie znajdują się kryjówki i pojazdy, wyróżniające się nowoczesnym designem. Z każdą nową serią Magic Box stara się wprowadzać coś unikalnego do oferty, aby dzieci mogły kreować wyjątkowy świat SuperZings.

Dlaczego warto podarować dzieciom figurki SuperZings?

MojiPops

Kolekcja MojiPops składa się z figurek, które odzwierciedlają przedmioty codziennego użytku. Przedstawiają różne emocje oparte na popularnych emotikonach, od lodów, przez kaktusa i telewizor, po poduszkę. Każda postać ma zdejmowaną główkę, dzięki czemu może wyrażać różnorodne emocje. Co ciekawe, można wykorzystać główki innej postaci z kolekcji.

Maluchy mogą zmieniać nastrój swojej figurki ze smutnego na radosny, czy rozgniewanego na spokojny. Każda główka przedstawia dwie różne emocje. Do zebrania jest 90 postaci ze świata zwierząt domowych, domu, przyrody, podróży, muzyki, jedzenia i sportu, w tym sześć niezwykle rzadkich Glitteer MojiPops.

Dlaczego warto zachęcić dziecko do kolekcjonowania figurek?

Kiedy maluch zaczyna gromadzić przedmioty, staje się bardziej kreatywny. Pomóż mu znaleźć specjalne miejsce lub specjalny sposób na ich przechowywanie i eksponowanie. Możesz wyznaczyć półkę w pokoju dziecięcym, udekorować skrzynkę ze skarbami lub zmienić przeznaczenie tradycyjnego pojemnika.

Od najmłodszych lat dziecko zaczyna klasyfikować przedmioty w swoim świecie, dzięki czemu uczy się takich pojęć, jak zwierzęta, dom, ludzie. W przypadku dzieci w wieku szkolnym chęć rozpoczęcia zbierania np. kart z muzyką pop, figurek, naklejek, w rzeczywistości wynika z jego potrzeby bycia częścią grupy rówieśniczej.

Dlaczego warto podarować dzieciom figurki SuperZings?

Zabawa figurkami wspiera rozwój dziecka

Bawiąc się figurkami, dzieci ćwiczą różne zachowania, dzieki czemu rozwija się ich inteligencja emocjonalna, którą mogą później wykorzystać w szkole, pracy i relacjach osobistych. Dodatkowo zabawa figurkami wspiera rozwój języka i zachęca do kreatywnego myślenia. Maluchy wymyślają różne historie i sytuacje, w których mogą brać udział SuperZings. Uczą się rozróżniać dobro od zła, ponieważ zazwyczaj wyobrażają sobie scenariusze, w których jedna figurka jest bohaterem, a druga złoczyńcą. Ponadto zyskują nowe umiejętności, takie jak rozpoznawanie kolorów i funkcji, czy liczenie.

Partnerem materiału jest Neduo - figurki Super Zings dla Twojego dziecka.